[vc_row][vc_column][vc_column_text]

לכל אחד מאיתנו יש את השלב הזה, השלב שאתה צולל לתוך עולם הכרויות אוןליין.
חלק מתחילים מגיל מאוד צעיר  16, 17 ואפילו14  וחלק מתחילים את המסע הזה בגילאים הרבה יותר מאוחרים.

נתקלתי לא פעם, ולא פעמיים בלקוחות שהיו נשואים יותר מ 30  שנה, וכשהם נחשפו לשיטת הכרויות
אוןליין בגיל 50  הם היו כלכך המומים מהנגישות, וממגוון האפשרויות שנוצר עבורם דרך הפלטפורמה הזו, עד שניתן היה לשים לב לסוג של עצב על  פניהם,  סוג של חרטהלמה לא עשו זאת מקודם, כשהיו צעירים יותר,  ולמה הפחד שאחרי הגירושים, הם ישארו לבד“, הכתיב את את גורלם בעשור האחרון.

 

לכן,  אם אתה קורא את המדריך הזה,  תן לי לתת לך טיפ קטן!  פעל עכשיו!  אל תחכה!  עשה משהו שיקדם אותך, לזוגיות שאתה רוצה, לעבודה שאתה חושק בהולחופש שאתה חולם עליו כבר המון זמן.

החיים קצרים מדי עלמנת לתת לפחדים שלך להכתיב את המציאות, ואם הפרופיל שלך לא עובד עכשיו, אין שום סיבה שהוא יתחיל לעבוד מאוחר יותר, כך שעדיף לפנות לאיש מקצוע שיתן לך סיוע בדבר,

אך לפני שאתה מחליט  בוא נבין תחילה למה הפרופיל שלך לא עובד!

לבחינת הפרופיל שלך אתה יכול להכנס לקישור הזה  < < בחן את הפרופיל שלך זה בחינם והנה הרגע הזה הגיע,  אתה מוריד את טינדר, או עוד איזה אפליקציית להכרוית,  הלב שלך מוצף בתקווה שהנה, מהנקודה הזו, החיים שלך יהיו פשוטים יותר, יפים יותר, וצבועים בורודואז באה האכזבה!

משום מה הפרופיל לא עובד,  אין מאצים,  ואם יש,  אז לא עם הנשים שאתה משתוקק להיפגש איתן.
כן, אני יודע,  זה לא נעים,  הייתי שם,  כשאתה רואה את כולם מדברים על זה, כולם נהנים מזהודווקא לך זה לא הולך. [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

3 אלמנטים שמשפיעים על הפרופיל

אני בטוח שאתה שואל את עצמך, למה?

מה לא עשיתי בסדר,  ולמה שהפרופיל שלי לא עובד כמו שצריך?

מה אפשר לעשות אחרת?  והאם בכלל אפשר לעשות משהו אחרת?

הרי אני זה אני, ועם זה אני חיי, איך אומריםזה מה יש,  ועם זה ננצחאיזה שינוי כבר יכולים להביא כמה תמונות בודדות? סהכ הפרצוף שלי זהה בכולן.

וזו בדיוק הנקודה שאני רוצה להתייחס אליה,  מה אתה יכול לעשות אחרת,  ויותר חשוב,  איך אתה הולך לעשות את זה?

3 גורמים שיכולים להשפיע על הצלחת הפרופיל שלך

כרגע אני לא הולך להתייחס לשיפור תוצאות הפרופיל בצורה מלאכותית,  כמו רכישת גרסאות פרימיום של האפליקציות להכרויות אוןליין,  אלה נתייחס רק לשיפור הפרופיל שלך ברמה אורגנית.

א. תמונות   שינוי תמונות יכול לעשות מהפך כלכך קיצוני ברמת ההצלחה של הפרופיל שלך, עד שזה עלול להביא לבלבול קל מרוב כמות המאצים,  שרובנו לא יודעים כיצד להתמודד עם כל הביקוש הזה.

זה אולי ישמע לך כמו צרות של עשירים,  אבל ראיתי לא מעט גברים שנרתעים מהמצב, והדבר האחרון שתרצה לעשות הוא ישר להתחיל להתכתב עם כולן, ולצאת לאינספור דייטים

תפסת מרובה לא תפסת

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row_content” bg_type=”bg_color” bg_color_value=”#f2f2f2″][vc_column][vc_empty_space][/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_single_image image=”802″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_single_image image=”799″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]

“אני לא יודע מה לעשות עם כל זה”

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_single_image image=”798″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]

“לא מצליח לעקוב אחרי כל המאצ’ים”

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_column_text]

כאשר הלקוח מתחיל לקבל הרבה התאמות, הוא נכנס לסוג של “אופוריה”בטענה שמהנקודה הזו הכל הולך להשתנות.

הבעיה היא,  שמרוב הטלפונים והדייטים הוא מפסיק לחשוב צלול, הוא מתחיל להתפזר, מה שלא מאפשר לו להכיר את הבחורות היותר מתאימות עבורו.

במקרה שיש הצפה של מאצ’ים יש לך שתי אפשרויות:

א. תפסיק לעשות מאצ’ לכולן.

ב. תציב לך גבולות. לדוגמא: תקצה לעצמך 2  דייטים בשבוע.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][vc_column][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][/vc_column][vc_column width=”3/4″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

ב. סטטוס   הסטטוס) באוקיקיופיד יש לו משקל רב יותר(לא משחק תפקיד ניכר באחוזי ההצלחה שלך, אבל הוא בהחלט יכול להטות לטובה.רוב הגברים בטוחים שתפקיד הסטטוס הוא לתת מידע על עצמם, ועל הכוונות שלהם,  ועי כך למשוך את בנות המין השני, זו הטעות הכי נפוצה.

דוגמאות לסטטוס לא נכון:

*שלומי,  רווק בן 32 מהנדס מחשבים ואוהב טבע.

*מחפש מישהי איכותית עם חוש הומור, וטוב לב.

*בחור אמיתי,  מחפש קשר רציני.

הסטטוסים האלה לא יגרמו לבחורה לבחור את הפרופיל שלך,  קיים חשש שהם גם ירחיקו את הבחורה, מכוון שכלהמעטפת הרצינית  שיצרת תגרום ללחץ מיותר. תפקיד הסטטוס הוא ליצור משהו שהתמונות לא יכולות לעשות, לתת נקודת  זווית נוספת על הפרופיל שלך. דרכו אתה יכול להקרין חוש הומור, אמפתיה, ביטחון.

מדהים שבסטטוס אתה יכול לבנות נקודת הזדהות עם הבחורה,  זאת אומרת שאתה יכול לגרום לבחורה לחשובחמממנקודה מעניינת,  האמת שגם אני חושבת כךסטטוס אמור לעודד את הבחורה לפנות אליך בעצמה,  או לסייע לה להרגיש יותר הזדהות עם הפרופיל שלך.  לדוגמא: זה הסטטוס שלי:

1.85 ושונא את טינדר, אבל טינדר זה החיים, ואני מת על החיים!

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

אז מה יצרנו בסטטוס הזה ?

א. התייחסנו לנקודת חוזקה שמתפרשת ע”י הרבה בחורות כמשהו משמעותי וחיובי: גובה 1.85

ב. יצרתי נקודת הזדהות,  זאת אומרת הצלחתי לקלוע לנקודת ההרגשה או החשיבה של הבחורה ששונאת את טינדר.

ג. הורדתי את “המתח הרציני” שנוצר והחלפתי אותו בהומור קל.

תוצאה: לפחות 4 – 6  פעמים בשבוע אני מקבל הודעה יזומה ע”י הבחורה שמתייחסת לסטטוס שלי.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row” bg_type=”bg_color” bg_color_value=”#efefef”][vc_column][vc_empty_space][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”810″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”811″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”812″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”809″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][vc_column][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

לא פעם הייתי עד,  שהחלפת סטטוס אצל לקוח,  גרמה לכפל בכמות ההתאמות.
זאת אומרת שמ 5-6  מאצים ביום הוא הצליח להגיע ל 12 מאצים.

כמוכן,  ראיתי איך שינוי סטטוס גורם לקפיצה מ 0  פניות יזומות ללקוח עד ל 4  פניות יזומות.

הנתון הזה לא מרשים במיוחד,  אבל עדיין הממצאים מראים ששינוי סטטוס כן יכול להוביל לשיפור,  אם לא משמעותי,  אבל שיפור.
אבל,  מה שעוד היה ניכר לעין,  שפרופיל שלא זכה כלל להתאמות או לכמות התאמות ממש נמוכה כגון 5  בחודש,  שינוי סטטוס לא הוביל לשיפור אחוזי ההצלחה של הפרופיל.
אנחנו יכולים להסיק שסטטוס הוא גורם תומך מעולה לפרופיל שפחות או יותר כבר מצליח,  ומעולה למי

שמעוניין להקל על ההתכתבויות עי כך שבחורות יפנו עליו בצורה יזומה.

במידה והפרופיל שלך משיג בין 5  ל 10  מאצים ביום אני בחום ממליץ לך לבדוק את הספר שלידייט ב 3 מהלכים מהלכים פשוטיםהוא מפרט בצורה נפלאה,  כיצד לקחת טלפון מבחורה שפונה עליך ראשונה בהודעה אחת, וכמובן יש בספר המון טריקים ממש פשוטים ליישום,  שיהפכו את עולם ההיכרויות אוןליין למגרש משחקים מהנה.
מצדשני אם אתה חושב שהפרופיל שלך לוקה בחסר, ועדיין לא הצלחת לממש את הפוטנציאל המלא של הפרופיל שלך

אני ממליץ בחום ללחוץ על   הקישור הזה >>

                                                           

                                                                               

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row_content” bg_type=”bg_color” bg_color_value=”#f2f2f2″][vc_column width=”1/6″][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

ג. גיל – גיל הגבר באפליקציות להכרויות און ליין , טיפה מזכיר התנהגות הפוכה של הגרף משיעורי הכלכלה – היצע וביקוש, ככל שהגיל של הגבר עולה הביקוש כלפיו עולה , כמובן עד גבול מסויים (עלות שולית). גברים בגילאי 55 עדיין יכולים להנות מהמון ביקוש , אך עם הזמן אנחנו נגיע לגיל שהאפליקציה פחות תהיה רלוונטית.

ברור שלבחור בן 19 פוטנציאל להשיג כמות מאצ’ים נמוך יותר מבחור בן 30 , זאת מכיוון שבחור בן 30 יכול לפנות לפלח נשים בנות 20 ולפלח נשים בנות 40, זאת אומרת מרחב ההתאמות נעמד כמעט ב 20 שנה. לכן לבחור בן 19 יש מרחב התאמות גיל הרבה יותר נמוך.

בשנות ההדרכה שלי ראיתי איך גבר בן 49 מקבל 400 + התאמות תוך 48 שעות . הנתון הזה הזוי , אפילו בשבילי , לעומת זאת , כמות ההתאמות המקסימלית שראיתי שהשיג בחור בן 19 תוך 48 שעות נעמד סביב ה 70+.

מצד שני, עם השנים אנו נהיים פחות אטרקטיבים , ונושא החיצוניות תופס מקום חזק יותר. זה גם נתון ששובר המון מיתוסים: “נשים מבוגרות פחות מסתכלות על החיצוניות”.

[/vc_column_text][vc_column_text]

שים לב , רוב הנשים אחרי גיל 35 טוענות שנושא החיצוניות פחות חשוב להן , אבל אופי , התנהגות , דפוסי עניין , וסטטוס כן משחקים תפקיד מכריע . זה נכון רק במציאות מחוץ לעולם ההכרויות און ליין.

אבל ברגע שאתה מסיר את כל האלמנטים האלה , ומשאיר רק את החיצוניות (משחק המאצ’ים) אז האטרקטיביות של הגבר תשחק פרמטר מכריע . בתווך גילאים צעיר , כמובן שהחיצוניות משחקת גם תפקיד ראשי , אבל יש כל כך הרבה חברה שנראים מעולה שבחורות מתחילות לשים לב גם לאלמנטים נוספים אז אם אתה גבר בן 30 + הסיכוי שלך להתעלות על גברים אחרים בתווך גילאים זהה גבוהה יותר.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][vc_column][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

תזכור ! בהכרויות און ליין בחורה לא תיתן הזדמנות לגבר שנראה מבוגר מגילו או לא אטרקטיבי , ואם חושבים על זה , זה הגיוני , הרי יש ביקוש כל כך רחב של גברים שנראים טוב , ואם זה כל כך נגיש , אז יקח לה גג 10 שניות למצוא מישהו שיותר לטעמה ממך.

באפליקציה אין לך יכולת להציג תכונות אופי , אסרטיביות , חוש הומור או שפת גוף . כל מה שיש לבחורה אלו התמונות שלך , וכמה משפטים שרשמת ליד , לכן תפסיק לשכנע את עצמך שיש לך הרבה יותר מה לתת מגברים אחרים , אתה מתחיל מאותה נקודה כמו כולם , עד שלא התחלתם לדבר הרושם היחידי שיצרת זה הרושם שיצרו התמונות שלך .

הסיבה הנוספת שהגיל משחק תפקיד כל כך חשוב , הוא בעצם הביקוש , כי עם הגיל נשים מתחילות להילחץ בחורה בגיל 35 ללא ילדים מתחילה להרגיש לא בנוח בחיי הרווקות שלה, ולכן סף הביקוש עולה.

[/vc_column_text][vc_column_text]

אם אתם שואלים אותי , האם כדאי לשקר בנושא הגיל באפליקציה , אז אני פחות ממליץ , שקר הוא שקר ובסופו הוא עתיד להתגלות , דבר שתצטרך להתמודד איתו בהמשך.

כשמגיעים אלי לקוחות אחרי גיל 40 אני תמיד משתדל לצלם אותם בזויות שיחשפו את הצעד היותר צעיר שלהם , זה יכול לבוא לידי ביטוי בקומפוזיציה מתאימה או בתאורה ששמה פחות דגש על קמטי הזקנה.

אם תרצה להתייעץ עם צוות המומחים שלנו לגבי הפרופיל שלך , אתה מוזמן להיכנס לקישור הזה.

לחץ כאן לבחינת הפרופיל שלך >> 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row bg_type=”bg_color” bg_override=”full” bg_color_value=”#5b7fdc”][vc_column][vc_column_text]

השאירו פרטים ואנו ניצור איתכם קשר בהקדם

[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/3″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″]
    *אנו מתחייבים לא להעביר את הפרטים שלך לשום גוף שלישי

    [/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row]