3 טיפים לתמונות פרופיל באתרי הכרויות – חלק שני

מחפש זוגיות באפליקציות הכרויות וצריך עוד דייטים? נמאס לך לחשוב שהתמונות פרופיל שלך באפליקציות הכרויות יוצרות רושם ראשוני רע עבור בנות שמסתכלות עליהן ולכן הן לא לוחצות על הפרופיל שלך או מגיבות להודעות ממך?

במאמר הקודם הסברנו מדוע חשוב לשים דגש על תמונת הפרופיל, וכעת נמשיך לפרט על עוד 3 טיפים חשובים נוספים. הטיפים הללו יעזרו לך לארגן את התמונות האטרקטיביות ביותר עבורך לטינדרבאמבלאוקייקיופיד או כל אפליקציית הכרויות אחרת. זאת על מנת שתוכל לפגוש את הבחורות האיכותיות ביותר.

תמונות פרופיל מוצלחות לאתרי הכרויות: 3 טיפים

1) למד כיצד לשלוח סימנים מושכים:

עבור גברים בגילאי ה-30 ומעלה מומלץ לשקול להשתמש בתמונות בלבוש מכובד והולם, לרוב בחליפה. נשים רבות מחפשות גבר בוגר ומבוסס. הן רוצות לדעת שאתה מבלה באירועי חברה או במסיבות קוקטייל. תמונה שלך לבוש בצורה מכובדת עם חליפה, כשאתה מבלה בבר על גג של מלון, או מבלה במסעדה על חוף הים, או מבלה ביאכטה יכולה להשיג גם כן אפקט דומה. למרות זאת, שים לב להימנע מלהעלות תמונות שלך שיכור במסיבה או בחתונה. אתה רוצה לשדר שאתה יוצא מושך בכל התמונות שלך ולא רק בתמונה אחת או בחלק מהן.

במידה והנך בחור בשנות ה-20 בחייו, אתה יכול לדלג על האופציה של להעלות תמונות בחליפה או בלבוש מכובד. זאת מכיוון שתיראה רציני מדי ואתה עלול לפגוע בסיכויים שלך לגרום לבחורה להיות מעוניינת בך. למרות זאת, אתה עדיין יכול לשדר הצלחה ואטרקטיביות עם תמונה שלך מבלה במועדון נחמד, מסעדה מוכרת או סביבה מכובדת אחרת. חשוב לציין, אל תגזים עם התמונות מהסוג הזה כדי שלא תצא שחצן.

2) תשקול לצלם תמונות עם צלם מקצועי:

תמונות מקצועיות יכולות להיות השקעה מצוינת כדי להצליח לגרום לבחורות להתעניין בך. כאשר צלם מקצועי יצלם אותך הוא יעשה זאת עם מצלמה יקרה ואיכותית והוא יודע לצלם אותך בהתאמה לסביבה ולאור. צלם מקצועי יגרום לתמונה להיראות טבעית ולא מאולצת ובאופן כללי, הוא יצליח להוציא ממך את התכונות הטובות ביותר שלך. באופן כללי, מה שבטוח, צלם מקצועי יגרום לך להיראות טוב יותר מאשר תמונות שחבר שלך יצלם אותך עם הסמארטפון.

שים לב שיש כאן מלכוד, מצד אחד אתה רוצה תמונות מקצועיות, אך מצד שני אתה לא רוצה תמונות שממש משדרות “שילמתי לצלם מקצועי שיצלם אותי”. אתה צריך שהתמונות המקצועיות ייראו טבעיות כפי שחבר צילם אותך בפעילות יומיות רגילה. זאת אומרת, שהתמונות צריכות להיות מצולמות בסביבה טבעית ומעניינת, וכמובן שעדיף במספר מקומות ולא רק במקום אחד.

כשאתה מזמין צלם מקצועי, תקפיד למצוא צלם שיאפשר לך להחליף בגדים בין כל מיקום. זאת כמובן על מנת שהתמונות ייראו הכי טבעיות שיש בזמן ששהית בחוץ מבצע פעילויות מעניינות של היומיום ושהן מתאימות לתחומי העניין שלך ולאישיות שלך.

חשוב להדגיש ולציין כי לא כדאי להשתמש בכל התמונות המקצועיות עבור תמונות הפרופיל שלך. המצב האידיאלי הוא לעשות שילוב עדין בין התמונות הללו לתמונות הרגילות שצולמו ע”י הסמארטפון שלך.

3) קבל חוות דעת על התמונות שלך:

לאחר שיהיה לך מבחר של תמונות אפשריות לשימוש, תצטרך לבחור 3-6 תמונות שמקבלות את המשוב הטוב ביותר מאנשים אחרים ויוצרים את מגוון התמונות שתיארנו במאמר זה.

איך ניתן לאסוף משוב על התמונות שלך מאנשים אחרים?

  1. תשתמש באתרים ברשת שנועדו למטרה הזאת כמו האתר PhotoFeeler.
  2. תוכל לשאול את דעתה של הבחורה הכי מושכת שאתה מכיר. טוב יותר מזה הוא שתבקש מ3-5 נשים לדרג את התמונות עבורך.
  3. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, תקצה לכל תמונה נקודה בהתבסס על מיקום התמונה שחבריך דירגו אותה. אם יש לך 10 תמונות, התמונה הטובה ביותר תקבל נקודה אחת והתמונה הגרועה ביותר תקבל 10 נקודות. עשה כך עבור דירוג של כל חבר ולאחר מכן תחבר את כל הנקודות עבור כל תמונה. בסופו של דבר, תשתמש בתמונות שקיבלו את מספר הנקודות הנמוך ביותר.

 

לסיכום, כל ההליך נשמע מסובך מאוד, אבל בחירת התמונות הטובות ביותר לפרופיל ההכרויות שלך זוהי משימה חשובה מאוד וזה שווה את המאמץ! חשוב שתדע, 85% מהדייטים ברשת (אפליקציות ואתרים) אומרים שהתמונות מהוות את החלק החשוב ביותר!

מאמרים נוספים