כיצד להקים פרופיל ייחודי בטינדר ואוקיי-קיופיד

טיפ מטעה מספר 2 : “מדובר פרופיל מאוד בסיסי , שלא מתבלט בשום צורה”

קודם כל חשוב שתבין , פרופיל שמתבלט , לב דווקא תורם להצלחת הפרופיל שלך . יותר מזה, אלמנטים חריגים בפרופיל יכולים להביא אותך לפסילה. יש הבדל מאוד ברור בין תמונה שאנו משתמשים בה לפרסומת, ולתמונה שאנו משתמשים בה באפליקציה בהכרויות און ליין . תמונה בפרסומת אמורה לעודד דחף ללחוץ עליה , היא מעודדת בדרך כלל סקרנות. בטינדר לעומת זאת , או בכל פלטפורמה להכרויות און ליין , מטרת התמונה שלך היא לעורר מכלול מסויים של רגשות . אפרט עליהן בהמשך.

אתה לא רוצה שהפרופיל שלך יבלוט יותר מדי , לעומת זאת , אתה כן רוצה שהפרופיל שלך יענה על כל שלושת הקריטריונים הבאים . אטרקטיביות, אינטלגנציה, ואמינות.

לרוב בזמן עריכה, אנחנו גם ננסה להוריד טיפה את הרזולוציה של התמונות ,במטרה לא ליצור דלתא גדולה מדי בין התמונות של הלקוח ולשאר הבחורים באפליקציה , כי זה עלול לפגוע באמינות ולייצר דיסוננס עליו דיברנו מקודם.

אז מה הם שלושת הקריטריונים האלה והאם אפשר לבנות פרופיל על מנת שהם יתקיימו בו זמנית תחילה ניגע באלמנט הכי חשוב: אטרקטיביות.

אטרקטיביות בפרופיל הכרויות:

אטרקטיביות: זהו האלמנט שלוקח 80 % מהחשיבות . אטרקטיביות נוצרת ע”י כך שהצלם מזהה את הזויות האופטימליות , מימיקה של הלקוח בשילוב שפת גוף, רקע ותאורה. אטרקטיביות נמדד בעיקר דרך תווי פנים שלך.

חשוב להדגיש שניתן לחלק תווי פנים ל 4 סוגים שכמובן לכל סוג יש את זויות הצילום האופטימליות עבורו.
א . מבנה פנים עגול
ב . מבנה פנים אליפטי
ג . מבנה פנים ריבועי
ד . מבנה פנים משולש
אם מעניין אותך לדעת על שיטת העבודה שלנו ואיך אנחנו משלבים את הידע שלנו עם צרכי ומטרות הלקוח אתה מוזמן
ללחוץ על הקישור הזה >>

חשוב גם לציין , שאצל 90 % מהגברים הפנים אינן סימטריות , ואסימטריה מתפרשת כמשהו לא אטרקטיבי , שוב , זהו תפקידו של הצלם למצוא את הזויות שיעלימו את האסימטריה.
במיוחד בשביל זה החלטתי להראות לך על מה אני מדבר על עצמי .

כפי שניתן לראות, הסימטריה של הפנים שלי נוראית, אף שבור שנוטה ימינה, מבנה עצמות לסת לא בקו מישורי ועין אחת מרוחקת יותר מהאף. לעומת זאת, בתמונה בשמאל , כל האסימטריה נעלמת

אם אתה שואל אותי עד כמה האסימטריה הפריעה לי להצליח עם נשים בהכרויות און ליין , אז היא לא.
כמובן , המטרה שלי היא לא להתרברב בפניך , אלא גרום לך להבין שגם אתה יכול להגיע לכמות התאמות גבוהה , במידה ותתחיל לשים לב לפרטים שאני מלמד במדריך.

שיטת העבודה שלנו כל-כך מתוקתקת עד שלפעמים לאנשים מהצד זה ניראה מוגזם לאיזה רמת דקויות אנחנו נכנסים בזמן הצילומים.
איך אמר אחד הלקוחות שלי: “אלכס אתה עובד כמו רוסי טוב”.
לצפיה הפרופיל של הלקוח הזה אתה מוזמן ללחוץ על הקישור הזה >>

התאמת זוויות צילום לסוג תווי פנים זו מיומנות בפני עצמה. אך לפני כן, הצלם חייב להבין לאיזה סוג תווי פנים אתה משתייך, על-מנת למקסם את אפקט האטרקטיביות. אם מעניין אותך לדעת לאיזה סוג תווי פנים שלך משתייכות, אתה מוזמן להכנס לקישור מטה ולשלוח לצוות שלי את התמונות שאתה משתמש בהן, ותוך 24 שעות ניתן לך מענה מקצועי על אופי התמונות שלך והתאמתם לסוג הפנים שלך.
למבחן תמונות כנס לכאן >>

אינטליגנציה : אם רק היית יודע , כמה גברים נופלים על חוסר הצגת אינטליגנציה בפרופיל , היית מקדיש את מלוא תשומת הלב שלך לחלק הזה של המדריך. אינטליגנציה הוא פרמטר מאוד חשוב, יותר נכון חוסר אינטליגנציה! חוסר אינטלגנציה בתמונות תביא לפסילת הפרופיל בוודאות.
רובינו לא נותנים חשיבות לנושא הזה , אבל זו אחת הסיבות שאלפי גברים שנראים טוב , לא מצליחים לתרגם את החיצוניות המרשימה שלהם להצלחה של הפרופיל.

הנה דוגמא מעולה לצילום שלמרות שהחיצוניות של הבחור מרשימה , התמונה לא תזכה להרבה התלהבות מצד הבחורות בהכרויות און ליין , בגלל שאלמנט ה”אינטליגנציה” מתערער כאן. מצד אחד, התמונה נותנת גוון מאוד מעניין
למצולם, רזולוציה גבוהה , צבעים חדים, קומפוזיציה מעניינת , וסביר להניח שבפייסבוק או באינסטגרם, היא הייתה מקבלת המון פידבקים חיוביים.

אבל, בוא נודה אנחנו לא נתלבש כך לפארק , ובטח לא בשביל לקרוא ספר על הספסל. התמונה מקרינה המון חוסר אותנטיות, יותר מזה, היא יוצרת את ההפך מבניית אינטלקטואליות.
מכיוון שהמצולם מנסה להראות אינטליגנטי, אבל יש חוסר התאמה לסביבה, תנוחת המצולם והסטיילינג , נוצר רושם שהוא לא באמת שם בשביל לקרוא את הספר, וזו בדיוק הסיבה שהצלם חייב לחבר את כל האלמנטים האלה ביחד.
זו היא דוגמא קלאסית לפרופיל שמשדר אינטלגנציה, לצד אטרקטיביות ואמינות.

לצפיה בפרופיל לחץ כאן >>

אז איך אמורה להראות תמונה שמקרינה אינטליגנציה? האם יש קומפוזיציות מסויימות שכדאי לאמץ לצילום, האם זה קשור למימיקה הבעות פנים, או שאין מה לעשות עם זה?
אני הולך לחלק את הנושא הזה ל 2: 
א . קומפוזיציה שמקרינה אינטליגנציה
ב . מימיקה שמקרינה אינטליגנציה
ראשית כל, חשוב שתשים לב , שפנים אינטלגנטיות הן פנים שמוכרות ע”י החברה , זאת אומרת יש אלמנטים מסויימים בתווי הפנים שלך , שמוכרים אותך כיישות אינטלגנטית , וזה נכון לכל דבר .
לא משנה כמה ספרים תקרא , או כמה תארים תסיים הפנים שלך לא הולכות להשתנות אין לך מה להאשים את עצמך אם אין לך תווי פנים שמקרינות אינטלגנציה. כמו גובה , צבע עיניים או סוג שער, זה שם וזהו, ועם זה ננצח.

אבל אם נכנס לפרטים, אז מצח גבוהה, עיניים טיפה מלוכסנות, שפתיים לא עבות ולא דקות מדי, ומבנה פנים דק יחסית נותן לנו את הרושם שהבן אדם אינטלגנטי.

דרך אגב : התחום הזה משתייך למיומנויות הפרופיילינג הנרכשות בדרך כלל בKGB, FBI , השב”כ ואפילו העובדים בנמל התעופה בבן גוריון עוברים הסמכה בזיהוי וניתוח תווי פנים של אנשים הניצבים מולם.
המיומנות הזו תאפשר לאותם אנשים לבצע השלכה או הערכה האם לבן אדם הניצב מולם יש פוטנציאל לבצע פשע . זה מדהים, שתורה שלמה נבנתה רק סביב מבנה הפנים של האדם, שאין לו שום שליטה עליהן ברמה האורגנית .
עם הנתונים האלה אנחנו גם נוטים לעבוד בחברת ProDatingPhoto והתוצאות יכולות להיות מדהימות.

אז איך בונים קומפוזצייה שתקרין אינטלגנציה ?
האמת היא, שכל מקרה לגופו, ולפעמים קומפוזיציה שמתאימה ללקוח אחד, לא תתאים ללקוח אחר, ויכולת האלתור של הצלם בשטח היא זו שתציל את המצב. אז בוא נחזור למצולם שלנו, ונראה מה אנחנו יכולים לעשות כדי לבנות עבורו קומפוזיציה שתקרין אינטלגנציה.

בדוגמא הזו, הקומפוזיציה די ברורה , בנינו אווירת עבודה בשביל המצולם , ואמרנו לו להתעסק בכתיבה האפקט שנוצר נותן למצולם אופי אינטלקטואלי, בגלל שההתעסקות שאנו מציגים בתמונה צורכת
סוג של חשיבה. חשוב היה גם ליצור את אפקט האקראיות. לתת אשליה שהמצולם נתפס בזמן עבודה ולהוריד ספק , שכל הנושא היה מבויים בקפידה .

האמת היא, שכל מקרה לגופו, ולפעמים קומפוזיציה שמתאימה ללקוח אחד, לא תתאים ללקוח אחר, ויכולת האלתור של הצלם בשטח היא זו שתציל את המצב. אז בוא נחזור למצולם שלנו, ונראה מה אנחנו יכולים לעשות כדי לבנות עבורו קומפוזיציה שתקרין אינטלגנציה.

והנה כמה דוגמאות :
א. קומפוזיציית הדרכה.

ב. קומפוזיציית אילוף

ג. קומפוזיציית נגינה.

ד. קומפוזיציית עבודה משרדית.

ה . קומפוזיציית הקשבה למוזיקה.

ו . קומפוזיציית צילום.

יש עוד סוג של תמונות שיכולות להקרין אינטלגנציה בניית קומפוזציה שיוצרת סוג של אינטרקציה חברתית בריאה.

כשאני מדבר על אינטרקציה אני לא מדבר על להצטלם עם חברים , אני באמת מתכוון לבנות קומפוזיציה של אינטרקציה בינך לעוד אנשים סביבך.

ב. מימיקה הבעות פנים שמקרינות אינטליגנציה:

בזמן צילום להכרויות און ליין הבעת פנים שלך היא קריטית.
מה הפנים שלך משדרות ?
האם אתה רציני או שטותניק ?
האם אתה במצב רוח טוב או רע ?
האם אתה מרוכז על משהו או שהמבט שלך ריק ?
עכשיו אני הולך לתת לך כמה טיפים פשוטים כיצד גם אתה יכול לבנות הבאת פנים שתשדר אינטליגנציה.

א. בחר נקודה קטנה באופק ותנסה להתרכז עליה , אוטומטית העיניים שלך יתאמצו ויסגרו מעט .שים לב שמבט ריק (מבט זכוכית) מקרין המון חוסר אינטלגנציה .
ב. סגור את הפה (אלא אם כן זה חיוך מלא), פה פתוח מעט או למחצה מקרין חוסר אינטלגנציה.

מאמרים נוספים