פרופלים באתרי היכרויות – חלק 2

מאמר זה הוא מאמר המשך שיעסוק בתמונות שלך- בין אם זה באתר, באפליקציה או בכל פלטפורמה אחרת להיכרויות און-ליין.

לפני שנתיים הקמתי את הפרויקט שנקרא WEB DATING – Maximize your match opportunities.
מטרת הפרויקט הייתה ברורה: למצוא את הדרך שבה אוכל לספק מקסימום מאצ’ים ללקוחות.
דרך שבה גבר שלא קיבל אף מאצ’ במהלך חודשים יצליח לקבל בין 5 ל- 6 מאצ’ים ביום עם הבחורות שהוא מעוניין בהן.

תמונות פרופיל באפליקציות דייטינג

מבחינתי המשימה הייתה פשוטה, וכל מה שהייתי צריך לעשות הוא לרכוש מצלמה יקרה, עדשה מקצועית וללמוד איך לצלם דרך סרטונים ביוטיוב. הפרויקט היה כישלון מוחלט. צילומי איכות ב- 2600 פיקסל ו-72- DPI גרמו לתוצאות גרועות בהרבה מתמונות המקור של הלקוחות. התשובה הייתה מתחת לאף, אבל אז לא הצלחתי לפענח מה היא, כי מבחינתי התמונות באמת היו מעולות!

כעבור ארבעה חודשים של עבודה אינטנסיבית, בתהליך שוחק של ניסוי וטעייה, עליתי על רעיון ששינה את כל חוקי המשחק. הקמתי קבוצת מדגם של בנות. הצלחתי לשכנע כמה בנות לעזור לי לבנות את הפרויקט מנקודת מבט נשית. המדגם כלל שמונה נשים, בגילאי ,42-25 רווקות ופעילות בטינדר, או אוקיי-קיופיד.

מעתה ואילך מטרת הקבוצה הייתה לספק לי את המידע הבא על כל לקוח שאני מצלם:
א. האם הן היו יוצאות עם הבחור שבתמונה?
ב. מהי התמונה האהובה עליהן מתוך שש התמונות (בקומפוזיציות שונות של אותו לקוח).
ג. מהרושם הראשוני שנוצר מהתמונות, האם הגבר : מושך / אינטליגנטי / אמין.

הממצאים היו מדהימים ומפתיעים באותה מידה. המסקנה החשובה ביותר שהגעתי אליה הייתה שלנו, הגברים, אין מושג מה באמת גורם לבחורה להזיז אותנו ימינה. תמונות של בחורים יפהפיים, שהייתי בטוח שיעמיסו בחורות, לא נבחרו, ודווקא בחורים שלטעמי היו פחות מושכים הצליחו לעורר אהדה ורצון לדייט.

תמונות בפלטפורמות להיכרויות און-ליין

הלמידה הפעילה שלי בשטח, במסגרת המדגם, הביא ה לתוצאות פנומנליות. לקוחות הצליחו לשלש באופן מיידי את כמות המאצ’ים, והיו כאלה שממאצ’ או שניים בחודש הגיעו לעשרות מאצ’ים בשבוע. גברים שלא היו בדייט חודשים, התחילו לצאת לדייטים באופן קבוע. לקוחות שהיו יוצאים איתי לאימוני שטח, כדי לתרגל איך להתחיל עם בחורות בקניות או ברחוב, הפסיקו להגיע לאימונים כי הם היו שבעי רצון מהתוצאות שהצלחתי לספק להם בהיכרויות און-ליין.

מספר הבנות במדגם שלי היום הוא 22 ואני דואג לשלוח להן תמונות של כל לקוח ולקוח שעובר צילומים. הדבר נעשה למטרת ייעול תמונות באתרי הכרויות. תהליך הצילום עבר גם הוא שדרוג משמעותי, ולמדנו לעשות עריכות טובות כל כך, שזה כמעט לא הוגן כלפי גברים שלא בנו את הפרופיל יחד איתי.

בספרים שלי אני חושף כל פרט ופרט בעבודתי, שהפכה את הפרופילים של כל אחד ואחד מהלקוחות שלי להצלחה.

מאמרים נוספים