פרופיל באתרי הכרויות תמונות

מאמר זה יעסוק בתמונות שלך- בין אם זה באתר, באפליקציה או בכל פלטפורמה אחרת להיכרויות און-ליין.
המאמר נכתב בעקבות בקשה של חבר וחשוב לי לתת לו קרדיט על כך. “אלכס”, הוא אמר לי, ” אם אתה מתכוון לבנות את המדריך הפרקטי ביותר שנכתב בנושא הכרויות און-ליין, למה שלא תחשוף את האמת שכל כך הרבה מדריכים מסתירים? למה שלא תחשוף מה באמת חשוב?
מ- 1 עד ,10 עד כמה לדעתך חשובות תמונות הפרופיל להיכרויות און-ליין? אומר לך: .12

תמונות פרופיל באפליקציות דייטינג

אם היית שואל אותי בדיוק את אותה השאלה לפני חמש שנים, הייתי אומר לך חד וחלק שלתמונות אין חשיבות, ודווקא משפט הפתיחה ומידת ההשקעה שלך בתיאור הפרופיל שלך הם אלה שיסבו את רוב תשומת לבה של הבחורה המיוחלת. והייתי צודק.

אז מה השתנה? מה כבר יכול היה להשתנות בחמש שנים? האם די בחמש שנים כדי ליצור תרבות אחרת במרחב של הכרויות און-ליין? התשובה היא בהחלט כן.

השינוי היה כל כך עמוק ומהותי, שהעניקו לו את השם swipe generation.
דור של אנשים מבריקים שלמדו איך לא לדחות סיפוקים וכיצד לעשות זאת בלי עזרת הזולת. אינסטגרם, פייסבוק, סנפצ’אט והאחד והיחיד – טינדר, כל הפלטפורמות האלה מספקות לנו גירויים מיידיים למערכות הנירולוגיות שלנו במוח. אני מתכוון שחיי החברה הפכו לא הכרחיים כדי לספק גירויים של הנאה, הנוצרים מתקשורת.

החלק העצוב הוא שהפסקנו לתת הזדמנויות. הזדמנויות לזולת, לבני זוג פוטנציאלים, הזדמנות לקבל את האחר. נהיינו חסרי סבלנות וקצרי רוח זה כלפי זו, וכל התמהמהות קטנה גורמת לנו לאבד עניין בהמשך האינטראקציה עם הגורם שאמור לתת לנו מענה מיידי לצרכים שלנו. כיום לא די בתוכן טוב. הצורך לספק תוכן ענייני במהירות עולה בחשיבותו על איכות התוכן שאנו נחשפים אליו.

זאת ועוד, ספקי התוכן למדו שבני האדם הם יצורים שמקבלים החלטות, כמו ההחלטה להקליק על תמונה בצורה אינסטינקטיבית, ללא הבנה שמקור האינסטינקט הוא באמוציונליות. במילים אחרות, בני אדם מקבלים החלטות בהתאם לרגש שהמדיה מצליחה לעורר בהם. כעס, סימפטיה, פחד, עצבנות, אמפתיה ועוד עשרות רגשות מביאים אותנו לידי החלטה שנגיע אליה בפחות משנייה אחת.

תמונות באפליקציות דייטינג

אז איך כל זה קשור לטינדר? גם בטינדר בחורה תחליט אם להזיז אותך ימינה על-פי רגשות שהתמונות שלך הצליחו לעורר בה. התמונות שלך זה הרבה יותר מעוד פרצוף יפה:
התמונות שלך הן הקרנה על התת-מודע של הבחורה כדי להסיק מי אתה, מה הערכים שלך, והאם יש סבירות שיהיה לה טוב איתך.

אז לפני שאספר לך, אילו רגשות הבחורה רוצה שהתמונות שלך יעוררו בה, תרשה לי לספר לך מאיפה אני מכיר את כל זה. כי את המידע הזה אתה לא תמצא בשום מקום אחר.
את המידע הנוסף ניתן לקרוא בספרים שלי

מאמרים נוספים