3 טיפים לתמונות פרופיל

מחפש זוגיות באפליקציות הכרויות וצריך עוד דייטים? נמאס לך לחשוב שהתמונות פרופיל שלך באפליקציות הכרויות יוצרות רושם ראשוני רע עבור בנות שמסתכלות עליהן ולכן הן לא לוחצות על הפרופיל שלך או מגיבות להודעות ממך?

למה חשוב לשים דגש על תמונת הפרופיל? מחקרים רבים הראו כי לנשים לוקח פחות משנייה לגבש רושם ראשוני על הבחור רק מצפייה בתמונה שלו. אם יש לבחורה רושם ראשוני מהבחור, אז היא לא לוחצת על הפרופיל שלו או מגיבה להודעה שלו. באופן כללי, בחורות מגבשות דעות כמעט מכל דבר שהן רואות בתמונה- מהיציבה של הבחור, מהבעת הפנים שלו וגם מהבגדים שהוא לובש.

במאמר זה נלמד אותך 3 טיפים שיעזרו לך לארגן את התמונות האטרקטיביות ביותר עבורך לטינדרבאמבלאוקייקיופיד או כל אפליקציית הכרויות אחרת. זאת על מנת שתוכל לפגוש את הבחורות האיכותיות ביותר. 

 

תמונות פרופיל מוצלחות לאתרי הכרויות: 3 טיפים

 

1) תפנה לאינסטינקטים הטבעיים של הבחורה:

אין מה לעשות, לפי האבולוציה ותורת דרווין, למרות שאנחנו בשנת 2022, עדיין קיימת בנו תיאוריית ההישרדות שהחזק שורד. מבחינה ביולוגית, מכיוון שטמון בנו היצר ההישרדותי, זכרי אלפא הם בני זוג נחשקים. לכן, חשוב שתעביר באופן בלתי מודע, דרך תמונת הפרופיל את סטטוס האלפא שלך. כך למשל, אם אתה משחק כדורסל חשוב לצלם תמונה שמציגה אותך באמצע מהלך משמעותי. כך תוכל להציג לה גם שאתה אתלט, גם שאתה במרכז העניינים וגם שאתה חלק מקבוצה חברתית.

הדגש הוא שתמיד תעביר בתמונה שאתה המנהיג ואתה זה שמוביל קבוצה של חברים. תוכל להעביר את זה בכל דרך אפשרית. בין אם זה בפעילות ספורט ובין אם זה בכל פעילות חברתית מסוימת. המסר הוא העיקר.

2) תוודא שאתה נראה הכי טוב בתמונות קבוצתיות:

למרות שזה מובן מאליו, בתמונות קבוצתיות שאתה מעלה לאפליקציות הכרויות תוודא שאתה הבחור שנראה הכי טוב ואטרקטיבי מבין כל החברים. מחקרים הוכיחו שאפקט “החבר המכוער” לא רק קיים, אלא הוא גם עובד. כאשר אתה מופיע בתמונה עם בחורים פחות אטרקטיביים ממך, תמיד תהיה השוואה וזה ייצור תמונת מצב שאתה הבחור הכי אטרקטיבי.

 

במידה ויש לך חבר שדומה לך במראה שלו אבל הוא פחות מושך ממך, חשוב שתצלם כמה תמונות יחד איתו. זה יעלה עוד יותר את רמת האטרקטיביות שלך.

אני מבין שברמה אתית זה פחות נעים לקרוא, ובטח לבצע. אבל אני פה כדי לתת לך את הכלים מנקודת מבט של תכלס, ולא ללכת איתך סחור סחור.

הערה חשובה: בתמונת הראשית של הפרופיל שלך תמיד תהיה האדם היחיד בתמונה. אל תעלה לתמונה הראשית תמונה עם חבר או תמונה קבוצתית.

3) לא תמיד כדאי להעלות תמונות קבוצתיות:

למרות כל מה שציינו קודם לכן, שים לב לא לטעות בהעלאת תמונות קבוצתיות. בחורים רבים חושבים שחובה להעלות לתמונות בפרופיל באפליקציות הכרויות תמונות קבוצתיות כי זה גורם להם להיראות יצורים חברתיים. כמובן שתמונות קבוצתיות מעבירות תכונות חברתיות חיוביות, אך נכון להעלות רק תמונות שיצאתם בהן טוב ושאתם הכי אטרקטיביים בתמונה.

פעמים רבות קורה שבחורים טועים בזה ומעלים תמונות קבוצתיות שמוציאות אותם רע ומורידות את האטרקטיביות שלהם כלפי חוץ וכלפי בחורות שצופות בתמונות הללו.

חשוב תמיד לזכור שטוב להשתמש באפליקציות הכרויות בתמונות מסביבה חברתית כלשהיא כמו מסיבה, מפגש חברתי או מסעדה מגניבה. למרות זאת, אל תשכחו שכל עוד התמונה לא צולמה בסלפי ברור שהייתם במקומות האלה עם יותר מאדם אחד. נהגו בחוכמה.

מאמרים נוספים