שלושת הדברים שמשפיעים על הפרופיל

אני בטוח שאתה שואל את עצמך ,למה אין לך פניות בפרופיל באוקיי קיופיד (או כל אפליקציה אחרת)? מה לא עשיתי בסדר , ולמה שהפרופיל שלי לא עובד כמו שצריך ? מה אפשר לעשות אחרת ? והאם בכלל אפשר לעשות משהו אחרת ?
הרי אני זה אני, ועם זה אני חיי, איך אומרים “זה מה יש , ועם זה ננצח”. איזה שינוי כבר יכולים להביא כמה תמונות בודדות? סה”כ הפרצוף שלי זהה בכולן.
במאמר זה נלמד אותך 3 פרמטרים שייסייעו לך מה אתה יכול לעשות אחרת , ויותר חשוב , איך אתה הולך לעשות את זה ולהצליח בטינדר, באמבל, אוקיי קיופיד או כל אפליקציית הכרויות אחרת. זאת על מנת שתוכל לפגוש את הבחורות האיכותיות ביותר.

חשוב לציין שכרגע אני לא הולך להתייחס לשיפור תוצאות הפרופיל בצורה מלאכותית, כמו רכישת גרסאות פרימיום של האפליקציות להיכרויות און-ליין , אלא נתייחס רק לשיפור הפרופיל שלך ברמה אורגנית.

3 פרמטרים שיכולים להשפיע על הצלחת הפרופיל שלך
1) תמונות: פרמטר חשוב להצלחה באפליקציות היכרויות
שינוי תמונות יכול לעשות מהפך כל-כך קיצוני ברמת ההצלחה של הפרופיל שלך, עד שזה עלול להביא לבלבול קל מרוב כמות המאצ’ים, שרובנו לא יודעים כיצד להתמודד עם כל הביקוש הזה. זה אולי יישמע לך כמו צרות של עשירים, אבל ראיתי לא מעט גברים שנרתעים מהמצב, והדבר האחרון שתרצה לעשות הוא ישר להתחיל להתכתב עם כולן ולצאת לאינספור דייטים “..תפסת מרובה לא תפסת”.

כאשר הלקוח מתחיל לקבל הרבה התאמות, הוא נכנס לסוג של “אופוריה“ בטענה שמהנקודה הזו הכל הולך להשתנות. הבעיה היא שמרוב הטלפונים והדייטים הוא מפסיק לחשוב צלול, הוא מתחיל להתפזר, מה שלא מאפשר לו להכיר את הבחורות היותר מתאימות עבורו.

במקרה שיש הצפה של מאצ’ים יש לך שתי אפשרויות:
א .תפסיק לעשות מאצ‘ לכולן.
ב .תציב לך גבולות. לדוגמא: תקצה לעצמך 2 דייטים בשבוע.

2) סטטוס: פרמטר חשוב להצלחה באפליקציות היכרויות
סטטוס – הסטטוס (באוקי-קיופיד יש לו משקל רב יותר)לא משחק תפקיד ניכר באחוזי ההצלחה שלך, אבל הוא בהחלט יכול להטות לטובה. רוב הגברים בטוחים שתפקיד הסטטוס הוא לתת מידע על עצמם, ועל הכוונות שלהם , וע”י כך למשוך את בנות המין השני, זו הטעות הכי נפוצה.

דוגמאות לסטטוס לא נכון :
*שלומי , רווק בן 32, מהנדס מחשבים ואוהב טבע.
*מחפש מישהי איכותית עם חוש הומור, וטוב לב.
*בחור אמיתי , מחפש קשר רציני.

הסטטוסים האלה לא יגרמו לבחורה לבחור את הפרופיל שלך , קיים חשש שהם גם ירחיקו את הבחורה, מכיוון שכל “המעטפת הרצינית ” שיצרת תגרום ללחץ מיותר.

תפקיד הסטטוס הוא ליצור משהו שהתמונות לא יכולות לעשות, לתת נקודת זווית נוספת על הפרופיל שלך. דרכו אתה יכול להקרין חוש הומור, אמפתיה, ביטחון.

מדהים שבסטטוס אתה יכול לבנות נקודת הזדהות עם הבחורה. זאת אומרת שאתה יכול לגרום לבחורה לחשוב “מממ…נקודה מעניינת , האמת שגם אני חושבת כך”.
סטטוס אמור לעודד את הבחורה לפנות אליך בעצמה , או לסייע לה להרגיש יותר הזדהות עם הפרופיל שלך.

לדוגמא, זה הסטטוס שלי:
1.85 ושונא את טינדר, אבל טינדר זה החיים, ואני מת על החיים! תוצאה: לפחות 4 – 6 פעמים בשבוע אני מקבל הודעה יזומה ע”י בחורה שמתייחסת לסטטוס שלי.

אז מה יצרנו בסטטוס הזה ?
א. התייחסנו לנקודת חוזקה שמתפרשת ע”י הרבה בחורות כמשהו משמעותי וחיובי: גובה 1.85
ב. יצרתי נקודת הזדהות , זאת אומרת הצלחתי לקלוע לנקודת ההרגשה או החשיבה של הבחורה ששונאת את טינדר.
ג. הורדתי את “המתח הרציני” שנוצר והחלפתי אותו בהומור קל.

לא פעם הייתי עד לכך שהחלפת סטטוס אצל לקוח, גרמה לכפל בכמות ההתאמות. זאת אומרת שמ 5-6 מאצ’ים ביום הוא הצליח להגיע ל -12 מאצ’ים .
כמו-כן , ראיתי איך שינוי סטטוס גורם לקפיצה מ- 0 פניות יזומות ללקוח עד ל- 4 פניות יזומות.
הנתון הזה לא מרשים במיוחד, אבל עדיין הממצאים מראים ששינוי סטטוס כן יכול להוביל לשיפור. אולי לא משמעותי, אבל שיפור. אבל, מה שעוד היה ניכר לעין, שפרופיל שלא זכה כלל ל התאמות או לכמות התאמות ממש נמוכה כגון 5 בחודש, שינוי סטטוס לא הוביל לשיפור אחוזי ההצלחה של הפרופיל .
אנחנו יכולים להסיק שסטטוס הוא גורם תומך מעולה לפרופיל שפחות או יותר כבר מצליח, ומעולה למי שמעוניין להקל על ההתכתבויות ע”י כך שבחורות יפנו עליו בצורה יזומה.

במידה והפרופיל שלך משיג בין 5 ל- 10 מאצ’ים ביום אני בחום ממליץ לך לבדוק את הספר שלי “דייט ב- 3 מהלכים מהלכים פשוטים“. הוא מפרט בצורה נפלאה, כיצד לקחת טלפון מבחורה שפונה עליך ראשונה בהודעה אחת וכמובן יש בספר המון טריקים ממש פשוטים ליישום, שיהפכו את עולם ההיכרויות און-ליין למגרש משחקים מהנה .

3) גיל: פרמטר חשוב להצלחה באפליקציות היכרויות
גיל הגבר באפליקציות להיכרויות און-ליין, טיפה מזכיר התנהגות הפוכה של הגרף משיעורי הכלכלה – היצע וביקוש, ככל שהגיל של הגבר עולה הביקוש כלפיו עולה , כמובן עד גבול מסוים (עלות שולית). גברים בגילאי 55 עדיין יכולים ליהנות מהמון ביקוש, אך עם הזמן אנחנו נגיע לגיל שהאפליקציה פחות תהיה רלוונטית.
ברור שלבחור בן 19 פוטנציאל להשיג כמות מאצ’ים נמוך יותר מבחור בן 30, זאת מכיוון שבחור בן 30 יכול לפנות לפלח נשים בנות 20 ולפלח נשים בנות 40. זאת אומרת מרחב ההתאמות נעמד כמעט ב- 20 שנה.
לכן לבחור בן 19 יש מרחב התאמות גיל הרבה יותר נמוך.
בשנות ההדרכה שלי ראיתי איך גבר בן 49 מקבל מעל 400 התאמות תוך 48 שעות. הנתון הזה הזוי , אפילו בשבילי ,לעומת זאת , כמות ההתאמות המקסימלית שראיתי שהשיג בחור בן 19 תוך 48 שעות נעמד סביב ה +70.
מצד שני, עם השנים אנו נהיים פחות אטרקטיביים ונושא החיצוניות תופס מקום חזק יותר. זה גם נתון ששובר המון מיתוסים: “נשים מבוגרות פחות מסתכלות על החיצוניות”.

שים לב, רוב הנשים אחרי גיל 35 טוענות שנושא החיצוניות פחות חשוב להן, אבל אופי, התנהגות, דפוסי עניין, וסטטוס כן משחקים תפקיד מכריע .
זה נכון רק במציאות מחוץ לעולם ההיכרויות און-ליין.
אבל ברגע שאתה מסיר את כל האלמנטים האלה , ומשאיר רק את החיצוניות (משחק המאצ’ים) אז האטרקטיביות של הגבר תשחק פרמטר מכריע . בטווח גילאים צעיר , כמובן שהחיצוניות משחקת גם תפקיד ראשי , אבל יש כל כך הרבה חברה שנראים מעולה שבחורות מתחילות לשים לב גם לאלמנטים נוספים. אז אם אתה גבר בן +30 הסיכוי שלך להתעלות על גברים אחרים בתווך גילאים זהה גבוהה יותר.

תזכור ! בהיכרויות און-ליין בחורה לא תיתן הזדמנות לגבר שנראה מבוגר מגילו או לא אטרקטיבי , ואם חושבים על זה , זה הגיוני , הרי יש ביקוש כל-כך רחב של גברים שנראים טוב , ואם זה כל-כך נגיש , אז יקח לה גג 10 שניות למצוא מישהו שיותר לטעמה ממך.
באפליקציה אין לך יכולת להציג תכונות אופי , אסרטיביות ,חוש הומור או שפת גוף . כל מה שיש לבחורה אלו התמונות שלך , וכמה משפטים שרשמת ליד , לכן תפסיק לשכנע את עצמך שיש לך הרבה יותר מה לתת מגברים אחרים , אתה מתחיל מאותה נקודה כמו כולם. עד שלא התחלתם לדבר הרושם היחידי שיצרת זה הרושם שיצרו התמונות שלך.
הסיבה הנוספת שהגיל משחק תפקיד כל-כך חשוב, הוא בעצם הביקוש , כי עם הגיל נשים מתחילות להילחץ , בחורה בגיל 35 ללא ילדים מתחילה להרגיש לא בנוח בחיי הרווקות שלה, ולכן סף הביקוש עולה.

אם אתם שואלים אותי , האם כדאי לשקר בנושא הגיל באפליקציה , אז אני פחות ממליץ , שקר הוא שקר ובסופו הוא עתיד להתגלות , דבר שתצטרך להתמודד איתו בהמשך.
כשמגיעים אליי לקוחות אחרי גיל 40 אני תמיד משתדל לצלם אותם בזויות שיחשפו את הצעד היותר צעיר שלהם , זה יכול לבוא לידי ביטוי בקומפוזיציה מתאימה או בתאורה ששמה פחות דגש על קמטי הזקנה.

מאמרים נוספים